20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Prvi kviz „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“

Osnovna škola Zvonimira Franka bila je domaćin prvog turističkog kviza „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“ koji se održao 29. ožujka 2019. u organizaciji Turističke zajednice Grada Kutine i Koordinacijskog odbora „Kutina – grad prijatelj djece“. Kvizom su predstavljeni turistički potencijali kutinskog područja, a sudionici su bili učenici trećih razreda svih osnovnih škola s područja Grada Kutine.

Pokazali su izvrsno poznavanje Kutine i okolice, a pobijedila je ekipa „Mali Moslavci“ iz OŠ Zvonimira Franka. „Kefeljići“ iz OŠ Stjepana Kefelje zauzeli su drugo mjesto, a „Lonjski Vidrići“ treće. Četvrto mjesto osvojili su „Lovrakovci“ iz OŠ Mate Lovraka, a peto „Ekolozi“ iz OŠ Banova Jaruga.

U povjerenstvu za ispravljanje testova bili su Ivana Grdić, Slavica Moslavac, Ivana Vlašić te Dragutin Pasarić koji je autor slogana „U zagrljaju Lonjskog polja i trsnog gorja“.

Sudionici su nagrađeni, a za to su se pobrinuli sponzori: Grad Kutina, Šmitelectronic Kutina, Muzej Moslavine, Knjižnica i čitaonica Kutina, slastičarnica Šumska vila i Kira.

Gradonačelnik je čestitao sudionicima, mentorima i organizatorima te uručio medalje, nagrade i zahvalnice. Kviz je završio u veselom ozračju i vjerom da Kutinu i njene turističke potencijale i u budućnosti itekako ima tko promovirati.

tekst: Melita Lenička

slike: Biljana Šimunec

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 31. 3. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »