30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

Likovno-literarni natječaj

Učenici naše škole (4. b) uspješni

Likovno-literarni natječaj natječaj Srce za Hrvatsku  pokrenut  je uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja i Agencije za odgoj i obrazovanje, uz stručnu potporu Memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata, a pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja, Grada Imotskoga, Turističke zajednice Imota, izdavačke kuće Ljevak i Alfa. Na 1. likovno-literarni natječaj Velimir Đerek Sokol – Srce za Hrvatsku pristiglo je 111 dječjih radova, a tako i radovi učenika 4. b razreda naše škole. Natječaj nosi ime Velimira Đereka Sokola, Imoćanina, zapovjednika 1. bojne 204. vukovarske brigade, junaka Domovinskog rata. Stručno povjerenstvo za literarne i likovne uratke odabralo je po tri najuspješnija uratka u kategoriji od 1. do 4. razreda te tri u kategoriji od 5. do 8. razreda. Uoči Dana sjećanja na žrtvu Vukovara u predvorju Osnovne škole „Stjepan Radić“ u Imotskom održan je svečani program i dodjela nagrada pobjednicima. Program je započeo himnom školskog zbora, a potom su pozdravne riječi uputili ravnatelj OŠ „Stjepan Radić“ Imotski gosp. Marko Mendeš i gradonačelnik Ivan Budalić nakon čega je dr. sc. Darjan Godić iz Instituta za povijest održao predavanje o počecima rata u Vukovaru. Svečani program završio je pjesmom školskog zbora Moja domovina pod ravnanjem prof. Sande Medić Grančić. Posjetitelji su nakon toga imali priliku razgledati sve pristigle likovne i literarne radove koje je postavila prof. Bruna Carev te pogledati izložbu Učionica dječaka s osmijehom.

Učenici 4. b sa svojom učiteljicom Vesnom Košak sudjelovali su u ovom likovno-literarnom natječaju, te je učenica Petra Šikić osvojila 3. mjesto svojim likovnim radom.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u natječaju te čestitamo učenici Petri Šikić!

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 15. 1. 2020.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Prosinac 2020 »