20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima i učenicima - početak nastave

Poštovani roditelji i učenici, u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine počinje nova 2020./2021. školska godina.

Škola će raditi u dvije smjene. Smjena A će počinjati u 8,15 sati, a smjena B u 13,00 sati.

Učenici prvog nastavnog dana nose papuče i svoje torbe zbog preuzimanja novih udžbenika.

Svaki razredni odjel boravit će stalno u jednoj prostoriji odnosno učionici.

Zbog trenutne epidemiološke situacije učenici će u školu ulaziti na glavni i sporedni (desni) ulaz.

Učenici razredne nastave ulazit će na glavni ulaz, a učenici predmetne nastave na sporedni (desni) ulaz, prema utvrđenom rasporedu ulazaka u školu.

Sve detaljne obavijesti učenici će prvog dana nastave dobiti od svojih razrednika.

Prilikom ulaska u školu i za vrijeme odlaska do svojih učionica, učenici su dužni nositi masku.

Za vrijeme izvođenja nastave u učionicama, učenici nisu dužni nositi masku (za učenike predmetne nastave osiguran je propisani razmak).

PRVI DAN NASTAVE:

Prvi dan će svi učenici razredne nastave pohađati u poslijepodnevnoj smjeni s početkom u 12,45 sati i trajat će 3 nastavna sata. Autobus za učenike putnike ide u 15,25 sati.

Učenici predmetne nastave od 5. do 8. razreda nastavu će pohađati u jutarnjoj smjeni s početkom u 8,15 sati i trajat će 4 nastavna sata. Učenici putnici odlaze u 11,50 sati.

Za učenike Područne škole Ilova i Područne škole Gojlo nastava počinje u 8,15 sati i također traje 3 nastavna sata.

PRIJEM PRVOŠKOLACA

Zbog trenutne epidemiološke situacije, prijem đaka prvašića će se održati na krugu ispred škole, u 13 sati. Molimo da s djetetom u pratnji bude samo jedan roditelj. Nakon što učiteljice prozovu svoje učenike otići će zajedno na kratko druženje u svoje učionice. Roditelji ne ulaze u prostor škole. Sve detaljne upute i obavijesti roditelji će dobiti prvi dan od učiteljica.

Svim prvoškolcima, ostalim učenicima i roditeljima želimo uspješan i radostan početak nove školske godine.

Napomena: Upute OŠ Zvonimira Franka, Kutina o sprečavanju i suzbijanju epidemije COVID-19 u školskoj godini 2020./2021. bit će uskoro objavljene na mrežnoj stranici škole.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 2. 9. 2020.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »