30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

EU projekt

Informiraj se i recikliraj

U sklopu provedbe EU projekta “ Grad Kutina – informirj se i recikliraj” u školama je provedeno natjecanje “ Informiraj se i recikliraj” u kojem su učenici prikupili reciklažni otpad ( stara odjeća, CD-ovi, čepovi i dr. ) te u dogovoru s razrednicima od njega izrađivali različite predmete prema svojim idejama i kreativnim sposobnostima.Učenici naše škole izložili su svoje radove u holu škole. Izabrano je osam najboljih radova  iz svake škole koji su bili izloženi naTrgu dr. Franje Tuđmana u utorak 16. siječnja 2019. gdje su građani mogli glasovati da bi se odabrala tri najbolja rada i dodijelile nagrade.

Naši učenici čiji su radovi izabrani za izložbu su: Ivor Neralić, 1.b, Marko Rupčić, 2.b, Kijara Makoš, 3.aOlga Pelin, 4.a, Hana Perinović, 5.b,Korina Lazički, 6.a,Sofija Pelin, 7.c i

Josip Barukčić, 8.a.

1. nagradu – laptop, dobila je učenica Mia Petričević iz OŠ Stjepana Kefelje
  2. nagrada – tablet , dobila je Nina Krpes iz OŠ Stjepana Kefelje
  3. nagrada – slušalice , dobila je Sofija Pelin iz OŠ Zvonimira Franka

Uz prigodne čestitke nagrade je dodijelio gradonačelnik Zlatko Babić.

Branka Hecer

Ostale radove učenika naše škole možete pogledati ovdje:

Album - Informiraj se i recikliraj

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 18. 4. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Prosinac 2020 »