preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati i odmora

Izvještaj o istraživanju
 
Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.
Prognoza vremena

 
TEBI, ŠKOLO MOJA
 
Poklanjam ti ovu pjesmu,
školo moja draga.
S tobom dijelim
najljepše trenutke djetinjstva svoga.
S tobom dijelim zvuk zvona
i sve što  život nosi:
radost i tugu
prijateljstvo i ljubav.
 
Ti si moj drugi dom,
najbolja učiteljica života.
Ti si izvor moga znanja,
svjedok uspjeha i neuspjeha.
Ti si moja nada,
moja snaga,
ti si budućnost moja.
 
Volim te, školo!
 
Poklanjam ti ovu pjesmu
jer si gnijezdo moje sreće, mojih nespokoja.
Uspomena na tebe
bit će sjajna poput zvijezde
koja blista noću.
 
 
 
                                                  Novinarska skupina 2008./09. i voditeljica Branka Hecer
Školski pretinci

INA d.d.

 Zahvala Sponzoru

 

 

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. - nabava digitalnog pianina za potrebe izvođenja redovite nastave glazbene kulture.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima i Školi u izvođenju kvalitetnije nastave.

 

"Kutina - grad inkluzivnog obrazovanja"

 

   

 

Naziv projekta: Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja

Korisnik: Grad Kutina

Projektni partneri:

Osnovna škola Zvonimira Franka

Osnovna škola Mate Lovraka

Osnovna škola Vladimira Vidrića

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Osnovna škola Banova Jaruga

Razvojna agencija Mrav d.o.o.

 

Ukupan iznos projekta: 1.404.355,80 HRK

Iznos EU potpore: 1.263.920,22 HRK (90% intenzitet potpore)

Razdoblje provedbe projekta: 30.08.2021. – 30.08.2022.

Projekt Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja financiran je u okviru natječaja Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno – obrazovnim ustanovama, faza IV. u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Cilj i očekivani rezultati projekta:

Ovim projektom se povećava socijalna uključenost i integracija te osiguravanje uvjeta za poboljšanje obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje za 31 učenika s teškoćama u razvoju u 5 osnovnoškolskih odgojno obrazovnih ustanova kroz pružanje potpore od strane 31 pomoćnika u nastavi.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Kutine.

 

Kontakt informacije:

Grad Kutina

Trg kralja Tomislava 12

44320 Kutina

Internet stranica: www.kutina.hr

Tel: +385 44 692 010

E-mail: info@kutina.hr

 

 

Za više informacija o EU fondovima:

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

www.strukturni fondovi.hr

 

    

Udruga Lijepa naša
 
 
Portal za škole

 

Ministarstvo

 

CARNet

Želim znati
Razredi

Termini informacija za roditelje

Školska godina 2021./2022.

 

Razred

Razrednik

TERMINI INFORMACIJA

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE (uz najavu)

1.a

Lidija Vlajsović

SRI – 12:00 – 12:30

SRI – 15:00 – 16:00

1.b

Suzana Vuković

SRI – 12:45 – 13:30

SRI – 17:05 – 17:50

2.a

Biljana Šimunec

SRI – 11:00 – 11:45

Prema dogovoru

2.b

Ines Mavrić Kolšek

SRI – 9:00 – 9:45

UTO – 13:30 – 13:15

3.a

Ines Šapić

SRI – 11:00 – 11:30

SRI – 17:05 – 17:30

3.b

Vesna Košak

Prema dogovoru

PON – 15:20 – 16:10

4.a

Dubravka Staničić Vugrin

SRI – 9:10 – 9:55

UTO – 16:15 – 17:00

4.b

Mirjana Pažulić

PET – 8:15 – 9:00

UTO – 16:15 – 17:00

5.a

Irena Tošić

PON – 9:10 – 9:55

SRI – 15:15 – 16:00

5.b

Melita Lenička

UTO – 11:00 – 11:45

UTO 17:00 – 17:45

5.c

Sunčica Vindiš

UTO – 10:00 – 11:30

UTO – 14:30 – 15:30

6.a

Ines Križanec

PON – 9:00 – 9:45

Prema dogovoru

6.b

Maja Štajcer-Vranješ

UTO – 11:50 – 12:35

UTO – 16:15 – 17:00

6.c

Vanja Vučković

PET – 10:05 – 10:50

SRI – 14:20 – 15:05

7.a

Ivan Lugar

SRI – 10:05 – 10:50

Prema dogovoru

7.b

Zvjezdana Mihalke

PON – 9:10 – 9:55

Ponedjeljak, prema dogovoru

7.c

Lea Biškup

SRI – 11:50 – 12:35

UTO – 15:25 – 16:10 uz najavu

8.a

Bojana Gubić

PET – 9:00 – 9:45

ČET – 17:00 – 17:45

8.b

Tomislav Siljadi

UTO – 10:05 – 10:50

Utorak, prema dogovoru

8.c

Andrea Malović

ČET – 10:05 – 10:50

Prema dogovoru

PO 1., 4., 6. i 7.

Senka Ćelap

PET – 8:15 – 9:00

PET – 12:45 – 13:30

PO 3., 5. i 8.

Renata Klobučar

PET – 10:05 – 10:50

PET – 14:30 – 15:15

PO OOS

Ina Grgić

PET – 9:00 – 9:55

PET – 13:35 – 14:20

PŠ Gojlo

1. i 4.r

Rada Oroz

UTO – 11:50 – 12:35

SRI – 15:25 – 16:10

PŠ Gojlo

2. i 3.r

Mirjana Herjavec

SRI – 8:15 – 9:00

SRI – 15:25 – 16:10

PŠ Ilova

1. i 4.r

Božica Krmpotić

UTO – 10:30 – 11:15

Prema dogovoru

PŠ Ilova

2. i 3.r

Anita Lovreković Merkaš

UTO – 12:45 – 13:30

Prema dogovoru

 

Predmetni učitelj

TERMIN INFORMACIJA

Irena Jurčević

PON – 14:30 – 15:15

s. Melita Kraševac

UTO – 10:05 – 10:50

Anamarija Babić

PET – 11:50 – 12:35

Andrea Kostelac

ČET – 11:00 – 11:45

Marina Malnar

ČET – 11:00 – 11:45

Helena Štimac

SRI – 11:50 – 12:35

Ivana Masnec

PET – 10:05 – 10:50

Sunčica Ljevar

ČET – 11:00 – 11:45

Vesna Kašner

SRI – 11:50 – 12:35

Krešimir Seletković

SRI – 11:50 – 12:35

Adriana Pavlinić Tomšić

PET – 10:05 – 10:50

Manuela Koch

PET – 11:00 – 11:45

Tomislava Švarc

SRI – 10:05 – 10:50

Ana-Marija Arbanas

PON – 12:45 – 13:30

 

  :: opširnije :: 


objavio: ANDREA MALOVIĆ  datum: 9. 11. 2021. 10:45

Raspored primanja roditelja 2020./2021.

 

Razred

Razrednik

TERMINI INFORMACIJA

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE (uz najavu)

1.a

Biljana Šimunec

PO – 2. sat

Prema dogovoru

1.b

Ines Mavrić Kolšek

UT – 2. sat

SR – 2. sat

2.a

Marija Pongrašić

UT – 2. sat

SR – 2. sat

2.b

Vesna Košak

PO – 4. sat (uz najavu)

PO – 4. sat (uz najavu)

3.a

Dubravka Vugrin

ČE – 5. sat

PO – u 17 sati

3.b

Mirjana Pažulić

PE – 6. sat (uz najavu)

PE – 6. sat (uz najavu)

4.a

Suzana Vuković

SR – 4. sat (uz najavu)

SR – 6. sat (uz najavu)

4.b

Lidija Vlajsović

PE – 3. sat (uz najavu)

ČE – 2. sat (uz najavu)

5.a

Ines Križanec

PE – 3. sat

UT – 17:30 – 18:15

5.b

Maja Štajcer-Vranješ

SR – 4. sat

PO – 16:00 – 17:00

5.c

(Dijana Kralj Pavleković)

Vanja Vučković

ČE – 4. sat

Prema dogovoru

6.a

Manuela Grgić

PO – 4. sat

Prema dogovoru

6.b

Zvjezdana Mihalke

SR – 10:00 – 10:45

ČE – 17:00 – 17:45

6.c

Lea Biškup

UT – 3. sat

Prema dogovoru

7.a

Bojana Gubić

PO – 3. sat

Prema dogovoru

7.b

Tomislav Siljadi

PO – 2. sat

Prema dogovoru

7.c

Andrea Malović

SR – 4. sat

Prema dogovoru

8.a

Irena Tošić

PO – 2. sat

SR – 14:30

8.b

Melita Lenička

SR – 11:20

SR – 17:00

8.c

Sunčica Vindiš

UT – 3. ili 4. sat

Prema dogovoru

PO 3., 5. i 8.

Renata Klobučar

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PO 4., 6. i 7.

Senka Ćelap

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PO OOS

Ina Grgić

SR – 8:00 – 9:00

Prema dogovoru

PŠ Gojlo

1. i 2.r

Mirjana Herjavec

UT – 10:00 – 11:00

Prema dogovoru

PŠ Gojlo

3. i 4.r

Rada Oroz

SR – 9:00 – 9:40

Prema dogovoru

PŠ Ilova

1. i 2.r

Anita Lovreković Merkaš

ČE – 6. sat

Prema dogovoru

PŠ Ilova

3. i 4.r

Božica Krmpotić

ČE – 4. sat

Prema dogovoru

 

 

 

Predmetni učitelj

TERMIN INFORMACIJA

Irena Jurčević

SR – 3. sat (14:35 – 15:15)

s. Marija Pujić

SR – 6. sat

Anamarija Babić

PO – 4. sat

Anamarija Pavić Martinović

ČE – 6. sat

Andreja Kostelac

UT – 5. sat

Sandra Pezić

PO – 5. sat

Manuela Koch

PE – 4. sat

Ljiljana Košak

PE – 4. sat

Marina Malnar

SR – 3. sat

Helena Štimac

PO – 10:40 – 11:20

Ivana Masnec

PO – 10:40 – 11:20

Sunčica Ljevar

UT – 13:00 – 13:40

Vesna Kašner

PE – 12:10 – 12:50

Krešimir Seletković

PO – 4. sat

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: ANDREA MALOVIĆ  datum: 9. 2. 2021. 14:11

Informacije za roditelje

Školska godina 2019./2020.

Razred

Razrednik

TERMINI INFORMACIJA

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE (uz najavu)

1.a

Marija Pongrašić

ČE – 9:05 - 9:50

ČE – 16:20 - 17:05

1.b

Vesna Košak

PO – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

2.a

Dubravka Vugrin

PE – 11:50 - 12:35

SR – 16:20 - 17:05

2.b

Mirjana Pažulić

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

3.a

Suzana Vuković

SR – 10:05 - 10:50

SR – 15:30 - 16:15

3.b

Lidija Vlajsović

ČE – 11:50 - 12:35

ČE – 16:20 - 17:05

4.a

Ines Mavrić Kolšek

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 14:40 - 15:25

4.b

Biljana Šimunec

ČE – 9:05 - 9:50

SR – 14:40 - 15:25

5.a

Manuela Jurić

PE – 10:05 - 10:50

ČE – 16:20 - 17:05

5.b

Zvjezdana Mihalke

PO – 11:00 - 11:45

UT – 17:00 - 17:45

5.c

Lea Biškup

UT – 11:50 - 12:35

ČE – 15:30 - 16:15

6.a

Bojana Gubić

PO – 9.05 - 9:50

SR – 15:30 - 16:15

6.b

Tomislav Siljadi

UT – 11:50 - 12:35

SR – 15:00 - 15:45

6.c

Andrea Malović

PO – 11:00 - 11:45

SR – 17:00 - 17:45

7.a

Irena Tošić

PO – 11:00 - 11:45

UT – 15:15 - 16:00

7.b

Melita Lenička

ČE – 10:05 - 10:50

SR – 17:00 - 17:45

7.c

Sunčica Vindiš

SR – 9:05 - 9:50

PO – 15:30 - 16:15

8.a

Ines Križanec

ČE – 10:05 - 10:50

UT – 17:00 - 17:45

8.b

Maja Štajcer-Vranješ

ČE – 9:05 - 9:50

PO – 15:30 - 16:15

8.c

Helena Štimac

PO – 11:00 - 11:45

SR – 17:00 - 17:45

PO 1.-4.

Renata Klobučar

PO – 9:05 - 9:50

PO – 16:00 - 16:45

PO 5.-8.

Senka Ćelap

UT – 8:15 - 9:00

UT – 16:20 - 17:05

PO OOS

Jelena Brnada

UT – 11:50 - 12:35

ČE – 16:00 - 16:45

PŠ Gojlo

3. i 4.r

Rada Oroz

UT – 10:05 - 10:50

SR – 13:45 - 14:30

PŠ Gojlo

1. i 2.r

Mirjana Herjavec

UT – 8:15 - 9:00

UT – 16:20 - 17:05

PŠ Ilova

2.r.

Božica Krmpotić

UT – 11:00 - 11:45

UT – 14:40 - 15:25

PŠ Ilova  

4.r.

Anita Lovreković Merkaš

PO – 10:05 - 10:50

ČE – 17:05 - 17:50

PŠ Ilova  

1. i 3.r.

Ivana Masnec

UT – 9:05 - 9:50

ČE – 15:30 - 16:15

 

 

Predmetni učitelj

TERMIN INFORMACIJA

Irena Jurčević

SR – 14:40 - 15:25

Marija Pujić

SR – 11:50 - 12:35

Darko Martinović

ČE – 10:05 - 10:50

Dijana Kralj Pavleković

PE – 10:05 - 10:50

Andreja Kostelac

UT – 9:05 - 9:50

Nataša Happ Tomić

PO – 12:45 - 13:30

Marina Malnar

SR – 11:00 - 11:45

Nevenka Glavaš

ČE – 9:05 - 9:50

Vesna Kašner

PO – 11:00 - 11:45

Krešimir Seletković

SR – 11:50 - 12:35

Luka Begović

UT – 10:05 - 10:50

Martina Matanović

ČE – 9:05 - 9:50

Ljiljana Košak

UT – 11:00 - 11:45

 

  :: opširnije :: 


objavio: ANDREA MALOVIĆ  datum: 6. 10. 2019. 19:49
» Arhiva naših vijesti    
 


linkovi za nastavnike

linkovi za učenike

Jelovnik

Priloženi dokumenti:
Jelovnik za lipanj 2022..pdf


Prijevoz učenika

Upisi u srednju školu

E-DNEVNIK


 

 



Pilot projekt: E-ŠKOLE


Osiguranje školske prehrane najpotrebitijima

Kalendar školske godine

 


Tražilica



Oglasna ploča

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 12. 2009.

Danas: 3

Anketa
Što radite u slobodno vrijeme?










preskoči na navigaciju