30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

Kutinska matematička liga

Natjecanje Kutinska matematička liga održalo se po prvi put ove školske godine. Natjecanje je pokrenuo Centar izvrsnosti Kutina. Natjecali su se učenici osnovnih škola tijekom školske godine 2018. /2019. u pet kola. Svako kolo održalo se u jednoj gradskoj osnovnoj školi ovim redoslijedom:

1.     kolo - OŠ Stjepana Kefelje, 5.12. 2018.

2.     kolo - OŠ Mate Lovraka, 13. 2. 2019.

3.     kolo – OŠ Zvonimira Franka, 13. 3. 2019.

4.     kolo – OŠ Vladimira Vidrića, 10.4. 2019.

5.     kolo – OŠ Banova Jaruga, 8.5. 2019.

Natjecanje je bilo organizirano u sedam dobnih skupina od drugog do osmog razreda. Bilo je prijavljeno čak tristotinjak natjecatelja. Nositelji organizacije Kutinske matetematičke lige bili su učitelji Matematike iz svih pet osnovnih škola koje su se natjecale. Veliku podršku imali su Grada Kutine.

Peto kolo Lige održalo se u OŠ Banova Jaruga. U tom završnom kolu natjecalo se samo 50% najbolje rangiranih nakon četiri održana kola. Nakon prva četiri kola natjecateljima se oduzeo najslabiji rezultat, a zbrojili su se bodovi iz tri najbolja kola. Na taj način se došlo do konačnog poretka.

U prva četiri kola sudjelovao je šezdeset jedan učenik iz naše škole, i to:

2. razred – 7 učenika

3. razred – 12 učenika

4. razred – 15 učenika

5. razred – 8 učenika

6. razred – 9 učenika

7. razred – 10 učenika

U peto, završno kolo, ušla su trideset tri učenika i to:

2. razred – 5 učenika

3. razred – 9 učenika

4. razred – 5 učenika

5. razred – 3 učenika

6. razred – 6 učenika

7. razred – 5 učenika

Pohvaljuju se svi učenici koji su se natjecali, a posebno finalisti. Najuspješniji učenici dobit će nagrade 11. lipnja 2019. u Pučkom otvorenom učilištu Kutina.

Najuspješnijih 40% finalista po kategorijama su:

2. razred

Ena Križanec (2.a), 1. mjesto

Vjekoslav Ikić (2.a), 12. mjesto

3. razred

Tia Križanec (3.a), 1. mjesto

Lovro Fabek (3.b), 6. mjesto

Matej Ramljak (3.b), 10. mjesto

Filipa Knežević (3.b), 12. mjesto

4. razred

Petar Pranjić (4.a), 1. mjesto

Olga Pelin (4.a), 6. mjesto

Laura Nikšić (4.a), 7. mjesto

5.  razred

Ira Velebit (5.b), 6. mjesto

Marija Ramljak (5.b), 7. mjesto

6.     razred

Iva Crnić (6.a), 5. mjesto

Ivana Felja (6.b), 6. mjesto

Lucija Krstanović (6.c), 8.mjesto

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima, a dogodine nadamo se još i boljima.

Tara Bibić, 7.a

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 17. 5. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Prosinac 2020 »