30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

Terenska nastava petih razreda

Dana 5. 11. 2019. učenici petih razreda posjetili su Muzej krapinskog neandertalca u sklopu terenske nastave geografije, prirode i povijesti.

Krenuli su u 8 sati ujutro i na putu do odredišta dobili su svoje zadatke koje trebaju riješiti doma nakon posjeta Muzeju. Tijekom obilaska učenici su pozorno slušali i zapisivali, te sudjelovali na organiziranim radionicama. Učenici su bili podijeljeni u dvije grupe, jedna je grupa sudjelovala u radionici Mali geološki laboratorij, a druga je skupina sudjelovala na radionici Izrada torbica iz kamenog doba. Dok je jedna skupina bila na radionici, druga je obilazila muzej sa stručnim vodstvom. Učenici su i sami aktivno sudjelovali u obilasku, tako što su dobili kartice s pojmovima, te su se morali javiti kad čuju određeni pojam. Na kraju obilaska svaki je učenik dobio prigodni poklon Muzeja.

Učenici će kod kuće dovršiti svoje radne listiće, napraviti svoje radove s riješenim zadatcima te na taj način pokazati što su sve novo čuli i naučili. Radove će predati učiteljima koji će ih vrednovati.

Iako nam je put malo kvarila kiša, učenici su bili zadovoljni odrađenim radionicama i postavom Muzeja, te su se sretno vratili kući puni dojmova.

Ponosni smo na učenike koji su aktivno istraživali i sudjelovali na radionicama, nadamo se uspješnoj suradnji i ubuduće. smiley

Voditelji:

Lea Biškup

Luka Begović

Marina Malnar

Zvjezdana Mihalke

Slike pogledajte ovdje: Muzej krapinskog neadnertalca

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 6. 11. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Prosinac 2020 »