preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored sati i odmora

Izvještaj o istraživanju
 
Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.
Prognoza vremena

 
TEBI, ŠKOLO MOJA
 
Poklanjam ti ovu pjesmu,
školo moja draga.
S tobom dijelim
najljepše trenutke djetinjstva svoga.
S tobom dijelim zvuk zvona
i sve što  život nosi:
radost i tugu
prijateljstvo i ljubav.
 
Ti si moj drugi dom,
najbolja učiteljica života.
Ti si izvor moga znanja,
svjedok uspjeha i neuspjeha.
Ti si moja nada,
moja snaga,
ti si budućnost moja.
 
Volim te, školo!
 
Poklanjam ti ovu pjesmu
jer si gnijezdo moje sreće, mojih nespokoja.
Uspomena na tebe
bit će sjajna poput zvijezde
koja blista noću.
 
 
 
                                                  Novinarska skupina 2008./09. i voditeljica Branka Hecer
Školski pretinci

INA d.d.

 Zahvala Sponzoru

 

 

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. - nabava digitalnog pianina za potrebe izvođenja redovite nastave glazbene kulture.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima i Školi u izvođenju kvalitetnije nastave.

 

"Kutina - grad inkluzivnog obrazovanja"

 

   

 

Naziv projekta: Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja

Korisnik: Grad Kutina

Projektni partneri:

Osnovna škola Zvonimira Franka

Osnovna škola Mate Lovraka

Osnovna škola Vladimira Vidrića

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Osnovna škola Banova Jaruga

Razvojna agencija Mrav d.o.o.

 

Ukupan iznos projekta: 1.404.355,80 HRK

Iznos EU potpore: 1.263.920,22 HRK (90% intenzitet potpore)

Razdoblje provedbe projekta: 30.08.2021. – 30.08.2022.

Projekt Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja financiran je u okviru natječaja Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno – obrazovnim ustanovama, faza IV. u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Cilj i očekivani rezultati projekta:

Ovim projektom se povećava socijalna uključenost i integracija te osiguravanje uvjeta za poboljšanje obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje za 31 učenika s teškoćama u razvoju u 5 osnovnoškolskih odgojno obrazovnih ustanova kroz pružanje potpore od strane 31 pomoćnika u nastavi.

 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Kutine.

 

Kontakt informacije:

Grad Kutina

Trg kralja Tomislava 12

44320 Kutina

Internet stranica: www.kutina.hr

Tel: +385 44 692 010

E-mail: info@kutina.hr

 

 

Za više informacija o EU fondovima:

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

www.strukturni fondovi.hr

 

    

Udruga Lijepa naša
 
 
Portal za škole

 

Ministarstvo

 

CARNet

Želim znati
Naslovnica

Virtualne učionice

Popisi i poveznice na Yammer grupe


5.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.a
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5a
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5a 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5a 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5A 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 5A 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5a 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5A TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5a 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 5a 19-20
12. Sat razrednika Manuela Jurić OSZF SRZ 5a 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 5A 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5a

 

5.b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.b
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5b
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5b 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5b 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5B 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 5B 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5b 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5B TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5b 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 5b 18-19
12. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5bc
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 5B 19-20
14. Sat razrednika Zvjezdana Mihalke OSZF SRO 5b 19-20

 

5.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ5.c
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 5c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 5c
4. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 5c 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 5c 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 5C 2019 - 2020
7. Povijest Lea Biškup OSZFPovijest 5c
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 5c 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 5C TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Vesna Kašner OSZF TZK 5c 19 -20
11. Sat razrednika Lea Biškup OSZFrazred5c
12. Informatika Krešimir Seletković INF 5c 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Darko Martinović OSZF VJ 5c 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 5bc

 

6.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6a
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 6a 19-20
5. Matematika Manuela Jurić OSZF MAT 6a 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6A 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6A 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6a 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6A TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6a 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6a 19-20
12. Sat razrednika Bojana Gubić OSZF 6.A 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 6A 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6ac

 

 

6. b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6b 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6b
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 6b 19-20
5. Matematika Martina Matanović OSZF MAT 6b 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6B 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6B 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6b 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6B TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6b 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6b 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 6B 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6b

 

6. c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 6c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 6c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 6c
4. Engleski jezik I Andrea Kostelac OSZF EJ 6c 19-20
5. Matematika Martina Matanović OSZF MAT 6c 19-20
6. Priroda Marina Malnar OSZF PRIRODA 6C 2019 - 2020
7. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 6C 19-20
8. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 6c 19-20
9. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 6C TEHNIČKA KULTURA 19-20
10. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 6c 19-20
11. Informatika Krešimir Seletković INF 6c 19-20
12. Sat razrednika Andrea Malović OSZF SRZ 6c 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OŠZF KAT VJ 6C 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 6ac

 

7.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Andrea Malović OSZF HJ 7a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7a
4. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 7.a 19-20
5. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7a 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7A 2019 - 2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.a 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7a 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7A 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar  OSZF GEO 7a 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7A TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7a 19-20
13. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7a 19-20
14. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZFNJEM 7a 19-20
15. Informatika Krešimir Seletković INF 7 ac 19-20

 

7.b
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Melita Lenička OSZFHJ7.b
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7b 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7b
4. Matematika Ljiljana Košak OSZF MAT 7b 19-20
5. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7B
6. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.b
7. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7b 19-20
8. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7B 19-20
9. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 7b 19-20
10. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7B TEHNIČKA KULTURA 19-20
11. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7b 19-20
12. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 7b 19-20
14. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7b 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 7bc
16. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7B 19-20

 

7.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 7c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 7c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 7c
4. Matematika Ljiljana Košak OSZF MAT 7c 19-20
5. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 7C 2019 - 2020
6. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 7.c 19-20
7. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 7c 19-20
8. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 7C 19-20
9. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 7c 19-20
10. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 7C TEHNIČKA KULTURA 19-20
11. Tjelesna i zdravstvena kultura Sunčica Vindiš OSZF TZK 7c 19-20
12. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 7 ac 19-20
13. Sat razrednika Sunčica Vindiš OSZF SRZ 7c 19-20
14. Engleski jezik I Andreja Kostelac OSZF EJ 7c 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Lea Biškup OSZFNjemački jezik 7bc
16. Vjeronauk - Katolički (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 7C 19-20

 

8.a
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 8a 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 8a 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 8a
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 8a 19-20
5. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 8.a 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 8A 2019-2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 8.a 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 8a 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 8A 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 8a 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 8A TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (Ž) Sunčica Vindiš OSZF TZK 8a Ž 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (M) Vesna Kašner OSZF TZK M 19-20
13. Sat razrednika Ines Križanec OSZF 8.a
14. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 8a 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZF NJEM 8a 19-20
16. Vjeronauk - Katolički  (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 8A 19-20

 

8.c
Nastavni predmet Ime i prezime nastavnika Naziv grupe
1. Hrvatski jezik Dijana Kralj Pavleković OSZF HJ 8c 19-20
2. Likovna kultura Zvjezdana Mihalke OSZF LIK 8c 19-20
3. Glazbena kultura Maja Štajcer-Vranješ OSZF GK 8c
4. Engleski jezik I Bojana Gubić OSZF EJ 8c 19-20
5. Matematika Ines Križanec OSZF MAT 8.c 19-20
6. Biologija Marina Malnar OSZF BIOLOGIJA 8C 2019-2020
7. Kemija Helena Štimac OSZF KEM 8.c 19-20
8. Fizika Martina Matanović OSZF FIZ 8c 19-20
9. Povijest Nevenka Glavaš OSZF POV 8C 19-20
10. Geografija Sunčica Ljevar OSZF GEO 8c 19-20
11. Tehnička kultura Irena Tošić OSZF 8C TEHNIČKA KULTURA 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (Ž) Sunčica Vindiš OSZF TZK 8c Ž 19-20
12. Tjelesna i zdravstvena kultura (M) Vesna Kašner OSZF TZK M 8c 19-20
13. Sat razrednika Ines Križanec OSZF SRO 8.c 19-20
14. Informatika (izborni) Krešimir Seletković INF 8c 19-20
15. Njemački jezik II (izborni) Nataša Happ Tomić OSZF NJEM 8c 19-20
16. Vjeronauk - Katolički  (izborni) Tomislav Siljadi OSZF KAT VJ 8C 19-20

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Krešimir Seletković   datum: 23. 3. 2020.

linkovi za nastavnike

linkovi za učenike

Jelovnik

Priloženi dokumenti:
Jelovnik za lipanj 2022..pdf


Prijevoz učenika

Upisi u srednju školu

E-DNEVNIK


 

 



Pilot projekt: E-ŠKOLE


Osiguranje školske prehrane najpotrebitijima

Kalendar školske godine

 


Tražilica

Oglasna ploča

Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 12. 2009.

Danas: 2

Anketa
Što radite u slobodno vrijeme?










preskoči na navigaciju