20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima o pohađanju nastave

Poštovani  roditelji učenika razredne nastave !

Molimo da se upoznate s priloženim UPUTAMA ZA SPREČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA TE OSNOVNOŠKOLSKE USTANOVE U KOJIMA JE OSIGURANA MOGUĆNOST ZBRINJAVANJA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI TE UČENIKA KOJI POHAĐAJU RAZREDNU NASTAVU - izdanih od HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ( HZJZ).

Nakon što se upoznate s priloženim dokumentom  RODITELJI KOJI PLANIRAJU UPUTITI DJECU NA NASTAVU U ŠKOLU s početkom 11. svibnja 2020. ISPUNJAVAJU IZJAVU I POTPISANI SCAN IZJAVE zaključno do utorka 05. svibnja 2020. do 12 sati ONLINE  dostavljaju na E-ADRESU ŠKOLE :

skola@os-zvonimira-franka-kt.skole.hr

Roditelji koji nisu u mogućnosti poslati online Izjavu DONOSE JE U ŠKOLU na adresu Kutina, S. S. Kranjčevića 2 - u UTORAK, 05. svibnja 2020. godine u vremenu 8:00 - 12:00 sati. KOD DOLASKA U ŠKOLU - NE ULAZE U PROSTOR ŠKOLE. JAVLJAJU SE DEŽURNOM ZAPOSLENIKU I  ČEKAJU  SLUŽBENU OSOBU.

Potpisom Izjave pristajete na propisane uvjete te jamčite za istinitost podataka.

Za sve učenike razredne nastave nastava će se i dalje odvijati na daljinu (online), na način da će se svi predmeti koje ne predaje učiteljica razredne nastave - a to znači engleski jezik, katolički vjeronauk i njemački jezik za učenike IV. razreda i dalje odvijati online. Učenici koji se neće vraćati u školu te će nastavu i dalje pratiti kod kuće - ostale predmete će pratiti na TV programu HRT 3. Zadatke će im kao i do sada slati učiteljica razredne nastave.

Ukoliko nitko od roditelja ne iskaže potrebu za povratkom djeteta u školu - nastava će se za sve predmete odvijati online.

*** IZJAVU ISPUNJAVAJU SAMO ONI RODITELJI KOJI ĆE UPUTITI DIJETE NA NASTAVU U ŠKOLU (oboje rade, ne mogu osigurati zbrinjavanje djeteta i obitelj ispunjava sve zdravstvene uvjete).

Kontakt osoba : Dario Duda, ravnatelj

Mail: dario.duda@skole.hr

Telefon: 098/1615-447

IZJAVA_RODITELJA.docx (25.65 KB)
Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno.pdf (134.30 KB)

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 4. 5. 2020.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »