20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Obavijest roditeljima učenika razredne nastave

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA O ORGANIZACIJI RADA

I POČETKU NASTAVE OD 25.5.2020.

Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina

21.5.2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave,

od ponedjeljka, 25.5.2020. godine škola je otvorena za sve učenike razredne nastave bez obaveze dostave izjave roditelja o svom radnom statusu.

Nastava u matičnoj školi bit će organizirana stalno u jutarnjoj smjeni uz poštivanje svih mjera sigurnosti.

Nastava u PŠ Gojlo također će se odvijati stalno u jutro.

U PŠ Ilova nastava će biti organizirana u dvije smjene, kao i do sada, s tim da će  A smjena u ponedjeljak krenuti u jutro (kombinirani RO 1. i 3. razreda i čisti RO 2. razreda), a smjena B popodne (čisti RO 4. razreda). Izmjena smjena će biti svaka dva tjedna.

Učenici Posebnog odjela pohađaju nastavu u jutarnjoj smjeni, kao i do sada.

Nastava će trajati u prosjeku 4 školska sata.

Učenici mogu dolaziti samostalno ili uz pratnju roditelja, s tim da roditelji ne ulaze u prostor škole.

Za učenike putnike će biti od PONEDJELJKA organiziran prijevoz.

Prehrana učenika će biti organizirana čim se utvrdi broj učenika koji su zainteresirani za prehranu.  Preporuka je da djeca u prvim danima nose obrok od kuće.

Produženi boravak učenika će biti organiziran ako će biti zainteresiranih učenika, odnosno roditelja.

Za učenike koji neće doći na nastavu u školu u ponedjeljak, iz bilo kojeg razloga,  i dalje ostaje mogućnost praćenja nastave na daljinu, zajedno sa svojim učiteljicama.  Preporuka je da na nastavu u školu dođe što veći broj učenika. Ne preporučuje se dolazak onih učenika koji  imaju znakove bilo kakve zarazne bolesti ili ukoliko imaju povišenu tjelesnu temperaturu. Roditelji imaju obavezu izmjeriti temperaturu djetetu svaki dan prije polaska u školu.  Učenici se mogu i naknadno uključivati u svoje razredne odjele.

Roditelje molim da se detaljno upoznaju s Preporukama za organizaciju rada u razrednoj nastavi i uputama za vrednovanje i ocjenjivanje od 25. svibnja 2020. i Provedbenim planom otvaranja škole za djecu koja će dolaziti na nastavu 25. svibnja 2020., a koje se nalaze na mrežnoj stranici škole.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 21. 5. 2020.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »