25.01.2021. 20:02
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima na optickoj mrezi pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o., koji ce se odvijati 27.01.2021. od 08:00 do 12:00 sati. Uslijed radova doci ... The post HITNO Najava radova na podrucju Splitsko-dalamtinske zupanije – OIV – 27.01.2021. appeared first on CARNET .

25.01.2021. 17:02
HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku
Postovani, Zbog problema s napajanjem elektricnom energijom u nasem cvoristu u Osijeku, veceras 25. sijecnja 2021. oko 22 sata ce se vrstiti radovi na provjeri sustava za napajanje eleltricnom energijom. ... The post HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku appeared first on CARNET .

25.01.2021. 11:15
Nabava usluge nadogradnje Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge nadogradnje Edutorija. Edutorij je informacijski sustav repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja koji se nalazi na adresi https://edutorij.e-skole.hr. Sustav Edutorij ... The post Nabava usluge nadogradnje Edutorija appeared first on CARNET .

25.01.2021. 02:02
HITNO Prekid opskrbe elektricnom energijom na CARNET cvoristu u Osijeku
Postovani korisnici, Dana 24.01.2021. u 23:50h dogodio se potpuni prekid isporuke elektricne energije na CARNET cvoristu u Osijeku na lokaciji Cara Hadrijana 10/B. Iz navedenog razloga trenutno je u prekidu ... The post HITNO Prekid opskrbe elektricnom energijom na CARNET cvoristu u Osijeku appeared first on CARNET .

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

Izmijenjena odluka o pohađanju nastave na početku drugog polugodišta

Poštovani učenici i roditelji!

Sukladno priopćenju i preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja te promjeni suglasnosti osnivača škole, Grada Kutine, nakon obavljenog statičkog pregleda školskih objekata te zbog važećih epidemioloških mjera na području Republike Hrvatske, osnovne škole Grada Kutine će od ponedjeljka, 18.1.2021. raditi po Modelu A – za učenike od 1. do 4. razreda i Modelu C – nastava na daljinu – za učenike od 5. do 8. razreda u periodu od 18. do 29. siječnja 2021.

Učenici od 1. do 4. razreda nastavu će pratiti u školi prema redovnom rasporedu, uz poštivanje epidemioloških Uputa HZJZ.

A smjena je u prijepodnevnoj smjeni, a B smjena u poslijepodnevnoj smjeni.

Učenici od 5. do 8. razreda nastavu će pratiti od kuće korištenjem modela učenja na daljinu.

Školska kuhinja započinje s radom od ponedjeljka, 18. 1. 2021.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Ravnatelj:

Dario Duda, prof.

objavio: Krešimir Seletković   datum: 13. 1. 2021.

Jelovnik za veljacu 2021..pdf

« Siječanj 2021 »