20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Pobjednik likovnog natječaja „Kaštelanske štorije 2019.“

Učenici 4.b, uz mentorstvo svoje učiteljice Vesne Košak, prijavili su se sa svojim radovima na literarno–likovni natječaj „Kaštelanske štorije 2019.“ Zahvaljujući ovom natječaju, učenici 4.B detaljnije su upoznali Kaštele i njihovu bogatu povijest. Na natječaju „Kaštelanske štorije 2019.“ pojedinačnu nagradu osvojio je učenik Ivan Žagač sa svojim likovnim radom, dok su svi ostali likovni radovi 4.b naše škole predstavljeni na izložbi povodom dana grada Kaštela.

Najboljim sudionicima ovogodišnjeg literarno–likovnog natječaja Gradske knjižnice Kaštela - „Kaštelanske štorije 2019.“, nagrade i pohvale uručene su 27.2.2019. na završnoj svečanosti održanoj u dvorcu Vitturi u Kaštelima, gdje su ujedno gosti imali prigodu vidjeti izložene likovne radove pristigle na ovaj natječaj.

I dok su likovni radovi izloženi u dvorcu Vitturi, literarni radovi, s kojima na natječaju iz godine u godinu sudjeluje sve veći broj građana svih generacija i s područja cijele Hrvatske, bit će postavljeni na službenim web stranicama GKK gdje će ih moći pročitati svi zainteresirani. Dio njih svoje će mjesto naći i u prigodnom Zborniku Kaštelanske štorije kao i odabrani i nagrađeni likovnim radovi, među kojima je i rad Ivana Žagača, učenika 4.b naše škole.

Svečanom programu, uz domaćinstvo ravnateljice GKK Renate Dobrić i predstavnika Grada Kaštela dogradonačelnika Grgice Benutića, nazočili su i nastupali učenici kaštelanskih osnovnih škola i djeca iz dječjih vrtića Kaštela, kaštelanske pjevačke nade i dječje kazalište „Škatula“, a na dodjelu nagrada pristigli su i sudionici iz Zadra i Kutine.

„Na ovaj natječaj, raspisan u povodu Dana grada Kaštela, svake se godine uključuje sve više autora iz cijele Hrvatske, što i jest cilj natječaja da se oni inspiriraju i saznaju što više o Kaštelima kao gradu u kojem se stvarala najstarija hrvatska povijest, o Kaštelima gdje su hodali najstariji hrvatski vladar.„  - kazala je ravnateljica Renata Dobrić.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 6. 3. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »