Izvještaj o istraživanju

Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. - nabava digitalnog pianina za potrebe izvođenja redovite nastave glazbene kulture.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima i Školi u izvođenju kvalitetnije nastave.

"Kutina - grad inkluzivnog obrazovanja"

Naziv projekta: Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja

Korisnik: Grad Kutina

Projektni partneri:

Osnovna škola Zvonimira Franka

Osnovna škola Mate Lovraka

Osnovna škola Vladimira Vidrića

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Osnovna škola Banova Jaruga

Razvojna agencija Mrav d.o.o.

Ukupan iznos projekta: 1.404.355,80 HRK

Iznos EU potpore: 1.263.920,22 HRK (90% intenzitet potpore)

Razdoblje provedbe projekta: 30.08.2021. – 30.08.2022.

Projekt Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja financiran je u okviru natječaja Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno – obrazovnim ustanovama, faza IV. u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Cilj i očekivani rezultati projekta:

Ovim projektom se povećava socijalna uključenost i integracija te osiguravanje uvjeta za poboljšanje obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje za 31 učenika s teškoćama u razvoju u 5 osnovnoškolskih odgojno obrazovnih ustanova kroz pružanje potpore od strane 31 pomoćnika u nastavi.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Kutine.

Kontakt informacije:

Grad Kutina

Trg kralja Tomislava 12

44320 Kutina

Internet stranica: www.kutina.hr

E-mail: info@kutina.hr

Za više informacija o EU fondovima:

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

www.strukturni fondovi.hr

Mažoretkinje

Učenice naše škole (4.b) državne prvakinje

U subotu 27. travnja 2019. godine u Pregradi je otvoreno državno prvenstvo mažoretkinja. Susret se održao 27. i 28. travnja, a organiziralo ga je Hrvatsko udruženje mažoret timova i Mažoretkinje Dubrovčan. Sudjelovalo je 500-tinjak mažoretkinja iz 15 timova iz raznih krajeva Hrvatske.

U dva dana timovi su se natjecali s ukupno 140 koreografija u nekoliko kategorija. Državno prvenstvo se održalo u vrijeme trajanja manifestacije “Proljeće u Pregradi”, a sudionice natjecanja su nedjelju, 28. travnja, sudjelovale i u programu kojim je obilježen Dan grada Pregrade, defileom kroz centar grada.

Učenice 4. b Helena Horvat i Hana Pendeš sudjelovale su na ovom natjecanju i osvojile 1. mjesto u kategoriji duo pom pon kadeti kao dugogodišnje članice mažoretkinja grada Kutine sa svojom voditeljicom Anamarijom Benčić.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 30. 4. 2019.

Mažoretkinje

Učenice naše škole (4.b) državne prvakinje

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 30. 4. 2019.

Jelovnik za lipanj 2022..pdf

« Lipanj 2022 »