20.11.2020. 16:11
CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao je u jednoj od najpoznatijih i najvećih NATO-ovih vježbi u području kibernetičke obrane - ,,Cyber Coalition 2020", koja se održala od 16. do 20. studenoga. Iako ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT sudjelovao u najvećoj NATO-ovoj vježbi jačanja kibernetičke sigurnosti appeared first on CARNET .

14.11.2020. 11:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka
Postovani, Prekid je saniran te mrezni promet izmedju Zagreba i Osijeka opet ide punim kapacitetom. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center – NOC) Odjel mrezne infrastrukture Hrvatska ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka appeared first on CARNET .

14.11.2020. 05:01
HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek
Postovani, Uslijed prekida primarne veze Zagreb – Osijek, mrezni promet je preuzela sekundarna veza manjeg kapaciteta. Dok se ne sanira primarna veza ocekuje se otezano odvijanje mreznog prometa na sekundarnoj ... The post HITNO Prekid primarne veze Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

13.11.2020. 17:01
VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek
Postovani, U ponedjeljak 16. studenog 2020., u vremenu od 10:00 do 15:00 sati davatelj TK usluge Odasiljaci i veze izvoditi ce radove na primernoj medjugradskoj vezi izmedju Osijeka i Zagreba. ... The post VAZNO Najava radova na medjugradskoj vezi Zagreb – Osijek appeared first on CARNET .

10.11.2020. 17:01
INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek
Postovani, Danas oko 13 sati je ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijeka te mrezni promet sad ide punim kapacitetom. Ne ocekujemo daljnje prekide. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni ... The post INFO Ponovno uspostavljena primarna veza izmedju Zagreba i Osijek appeared first on CARNET .

Nagrađeni literat - Petra Šikić (4.b)

Iskrene čestitke našoj učenici želi cijela njezina škola!

Na svečanoj sjednici Skupštine Hrvatske vatrogasne zajednice u Mariji Bistrici 4. svibnja, na Međunarodni dan vatrogastva, u okviru Programa obilježavanja "Mjeseca zaštite od požara" proglašeni su rezultati ovogodišnjih likovno–literarnih natječaja. Raspisala ih je Hrvatska vatrogasna zajednica sa svrhom popularizacije vatrogastva među mladima te podizanja svijesti u zaštiti od požara.

Petra Šikić učenica 4.b iz kutinske OŠ Zvonimira Franka pobjednica je u kategoriji od I. do VIII. razreda osnovnih škola literarnog natječaja s radom „Vatrogasci“. Pobjeda joj je donijela i poklon paket s mobitelom.

Na natječaj se prijavilo 11 osnovnih škola iz 6 županijskih vatrogasnih zajednica sa 67 literarnih dječjih radova. Činu proglašenja bila je nazočna Petrina učiteljica i mentorica Vesna Košak, članica DVD-a Kutina-grad. Među prvima mladoj autorici čestitali su također i nazočni tom trenutku - Željko Rožić, zapovjednik DVD-a Kutina-grad, i njezini ponosni roditelji.

O iznimnoj svečanosti govori i podatak da su na njoj uz visoke dužnosnike, među kojima je bio predsjednik HVZ-a Ante Sanader i glavni vatrogasni zapovjednik Republike Hrvatske Slavko Tucaković, predsjednik Vatrogasne zajednice Krapinsko-zagorske županije Stjepan Skuliber, predsjednik Općinskog vijeća Općine Marija Bistrica Teodor Švaljek, župan KZŽ Željko Kolar, izaslanik Ministarstva obrane, brigadni general Krešo Tuškan, izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora saborski zastupnik Žarko Tušek te izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske, ministar unutarnjih poslova Davor Božinović, dodijeljena priznanja za Najpohvat u 2018. godini te povelje i plakete za životno djelo koje nose ime prvih hrvatskih vatrogasaca Đure Deželića i Mirka Kolarića.

Iskrene čestitke našoj učenici Petri Šikić želi cijela njezina škola!

Vatrogasci

Vatrogasci su ljudi koji pomažu svima nama, u svako doba dana i noći. Pomažu unesrećenima gdje god se nalaze.

Oni svoj život riskiraju pomažući drugima u prometnim nesrećama, požarima i svemu drugome, gdje je njihova pomoć potrebna. Oni su hrabri i dobri ljudi, koji su spremni svoj život dati da bi pomogli i spasili svakoga od nas. Oni su naši heroji – to su naši vatrogasci. Kad si u opasnosti od požara ili bilo čemu sličnom, nazovi 193 i hrabri vatrogasci će ti pružiti pomoć. Oni su naši junaci, hrabrost, veliko srce imaju za svakoga od nas. Oni su naš ponos!

Hvala vam na svemu što činite za nas!

Petra Šikić, 4.b OŠ Zvonimira Franka

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Studeni 2020 »