Izvještaj o istraživanju

Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. - nabava digitalnog pianina za potrebe izvođenja redovite nastave glazbene kulture.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima i Školi u izvođenju kvalitetnije nastave.

"Kutina - grad inkluzivnog obrazovanja"

Naziv projekta: Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja

Korisnik: Grad Kutina

Projektni partneri:

Osnovna škola Zvonimira Franka

Osnovna škola Mate Lovraka

Osnovna škola Vladimira Vidrića

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Osnovna škola Banova Jaruga

Razvojna agencija Mrav d.o.o.

Ukupan iznos projekta: 1.404.355,80 HRK

Iznos EU potpore: 1.263.920,22 HRK (90% intenzitet potpore)

Razdoblje provedbe projekta: 30.08.2021. – 30.08.2022.

Projekt Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja financiran je u okviru natječaja Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno – obrazovnim ustanovama, faza IV. u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Cilj i očekivani rezultati projekta:

Ovim projektom se povećava socijalna uključenost i integracija te osiguravanje uvjeta za poboljšanje obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje za 31 učenika s teškoćama u razvoju u 5 osnovnoškolskih odgojno obrazovnih ustanova kroz pružanje potpore od strane 31 pomoćnika u nastavi.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Kutine.

Kontakt informacije:

Grad Kutina

Trg kralja Tomislava 12

44320 Kutina

Internet stranica: www.kutina.hr

E-mail: info@kutina.hr

Za više informacija o EU fondovima:

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

www.strukturni fondovi.hr

Međunarodni natječaj

Hana Pendeš i Luka Lončar (4.b) na 8. međunarodnom likovnom natječaju SPREHODI POD MORJEM / ŠETNJE POD MOREM

U rujnu 2018. učenici 4.b Hana Pendeš i Luka Ločar sa svojom učiteljicom Vesnom Košak uključili su se u 8. međunarodni likovni natječaj za osnovne škole na temu Šetnje pod morem. Na natječaj se odazvalo 1311 učenika iz sedam zemalja: Francuske, Albanije, Makedonije, Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine te Crne Gore.  Međunarodni festival podvodnog filma »Sprehodi pod morjem« nastao je 2009. godine sa željom da se široj javnosti predstavi ljepota koje skriva morska površina. Organizatori ovog natječaja su Plavalni klub Slovenske Konjice i mjesto Slovenske Konjice.

Učenici 4.b rado su se odazvali na ovaj likovni natječaj te svojim talentom pokazali ljepotu našeg Jadranskog mora. Za uloženi trud, zajedno sa svojom mentoricom Vesnom Košak, dobili su prigodne zahvalnice.

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Međunarodni natječaj

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 5. 5. 2019.

Jelovnik za lipanj 2022..pdf

« Srpanj 2022 »