Izvještaj o istraživanju

Istraživanje "Korištenje mobitela u školi" provedeno među učenicima/ama, roditeljima i učiteljima/icama OŠ Zvonimira Franka u školskoj godini 2020./2021.

INA - Industrija nafte, d.d. sponzorira Osnovnu školu Zvonimira Franka, Kutina u školskoj godini 2020./2021. - nabava digitalnog pianina za potrebe izvođenja redovite nastave glazbene kulture.

Ovim sponzorstvom omogućava se dodatna podrška učenicima i Školi u izvođenju kvalitetnije nastave.

"Kutina - grad inkluzivnog obrazovanja"

Naziv projekta: Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja

Korisnik: Grad Kutina

Projektni partneri:

Osnovna škola Zvonimira Franka

Osnovna škola Mate Lovraka

Osnovna škola Vladimira Vidrića

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Osnovna škola Banova Jaruga

Razvojna agencija Mrav d.o.o.

Ukupan iznos projekta: 1.404.355,80 HRK

Iznos EU potpore: 1.263.920,22 HRK (90% intenzitet potpore)

Razdoblje provedbe projekta: 30.08.2021. – 30.08.2022.

Projekt Kutina – grad inkluzivnog obrazovanja financiran je u okviru natječaja Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno – obrazovnim ustanovama, faza IV. u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Cilj i očekivani rezultati projekta:

Ovim projektom se povećava socijalna uključenost i integracija te osiguravanje uvjeta za poboljšanje obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje za 31 učenika s teškoćama u razvoju u 5 osnovnoškolskih odgojno obrazovnih ustanova kroz pružanje potpore od strane 31 pomoćnika u nastavi.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Kutine.

Kontakt informacije:

Grad Kutina

Trg kralja Tomislava 12

44320 Kutina

Internet stranica: www.kutina.hr

E-mail: info@kutina.hr

Za više informacija o EU fondovima:

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije

www.strukturni fondovi.hr

Dani kruha

Dana 13. listopada 2019. u Kutini je održana Svehrvatska smotra Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje 2019. Učenici naše škole sudjelovali su na smotri. Kako bez pomoći roditelja sudjelovanje ne bi bilo moguće, želimo im ovim putem zahvaliti na trudu, volji i kreativnosti - hvala vam što ste nas opskrbili prekrasnim i ukusnim proizvodima. Veliko hvala roditeljima: Hojka, Bervida, Kurak, Fertelmeš, Vukušić, Tomšić, Nikšić, Penava, Engler, Krstanović, Božićević, Pleše, Švabek, Galić, Krpić, Abramović, Perinović, Vagner, Mesić, Vuković, Cimfe, Lauter, Ramljak, Zgorelec, Cerovski i Čar.

Veliko hvala našim prekrasnim hostesama (s neprocjenjivim osmjesima :)) u narodnim nošnjama. Hvala učenicima na sudjelovanju (napominjem kako je to bila nedjelja): Ana Mariji Rožić, Tari i Teni Abramović, Lori Kleflin, Hani Perinović, Lani Mikuleta, Niki Vuković, Lari Tomac, Ivi Jelača, Katarini Cerovski, Ivi Faletar, Sari Markulin, Corini Lazički, Viktoriji Jakopić, Ines Švabek, Maji Pahel, Simoni i Larisi Kufrin.

Sve to ne bi bilo moguće bez podrške i pomoći kolegice Melite Lenička i Lee Biškup.

Voditeljice:

Zvjezdana Mihalke

Marina Malnar

Dani kruha

U Kutini 13.10.2019. godine na Trgu dr. Franje Tuđmana održana je smotra Dana kruha na državnoj razini. Prisustvovale su škole, vrtići, udruge i organizacije iz svih područja Hrvatske.

Sudionici su morali doći ranije kako bi se mogli pripremiti za početak smotre u 10 sati. Nastupili su KUD-ovi Repušnica, Moslavina, KUD Ivančice i predstavnici osnovnih škola. Povorku je predvodila OŠ Zvonimira Franka. Oko 11:30 održano je misno slavlje pod vodstvom velečasnog Mate Draganovića.

Sveukupno je okupljeno 54 izlagača iz cijele Hrvatske i uspješno su svima omogućili kušanje proizvoda iz različitih mjesta i poged na dio njihove kulture.

Lora Kleflin 8.a

Sve slike možete pogledati ovdje: Dani kruha

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 14. 10. 2019.

Voditeljice:

Zvjezdana Mihalke

Marina Malnar

Lora Kleflin 8.a

Sve slike možete pogledati ovdje: Dani kruha

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 14. 10. 2019.

Jelovnik za lipanj 2022..pdf

« Lipanj 2022 »