30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

Posjet

Povodom nadolazećih božićnih blagdana gradonačelnik Zlatko Babić i njegov zamjenik Damir Markuš u društvu svojih suradnika Željka Tomičića, pročelnika UO za društvene djelatnosti, Renate Vlahek, voditeljice Koordinacijskog odbora Grad prijatelj djece Kutina, Vlatke Antolović, više stručne suradnice za civilno društvo tradicionalno su posjetili Odjel za djecu s posebnim potrebama naše škole. Posjetu su se pridružili članovi Dječjeg gradskog vijeća Grada Kutine na čelu s predsjednikom Gabrijelom Gredičekom i zamjenicom Editom Jurušić. Tom prigodom učenicima su uručeni prigodni pokloni.

Djeca su goste dočekala s dobrim raspoloženjem, velikim srcem i prigodnim poklonom koji su sami izradili.

Ravnatelj škole, Dario Duda, zahvalio se predstavnicima Grada na dolasku i upoznao prisutne s radom posebnog odjela ističući ponos na učenike, asistente u nastavi i defektologinje koje svojom kvalitetom i svojim trudom nesebično pomažu djeci.

Gradonačelnik je u svom kratkom pozdravnom govoru istaknuo kako će uvijek imati podršku Grada Kutine za što kvalitetnije uvjete rada kako bi se djeca s poteškoćama u razvoju uspješno integrirala u okruženje i time stvarala lijepe trenutke djetinjstva i školovanja. Zahvalu je uputio učiteljicama defektologinjama i asistentima u nastavi, ističući kako se u ovaj posao prije svega mora unijeti ljubav, a potom i energija kako bi djeca i roditelji bili zadovoljni.

Dragi gosti su djeci  podijelili prigodne poklone što ih je razveselilo, a djeca su ih darivala svojim rukotvorinama. Gradonačelnik se zadržao  u igri  “čovječe ne ljuti se” s djecom koja pohađaju Odjel.

Na kraju druženja gosti su zahvalili domaćinima na srdačnom dočeku, te su poželjeli sretne i blagoslovljene božićne i novogodišnje blagdane.

Sve slike pogledajte ovdje: Posjet gradonačenika

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 31. 12. 2019.

Jelovnik za studeni 2020.pdf

« Prosinac 2020 »