25.01.2021. 20:02
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima na optickoj mrezi pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o., koji ce se odvijati 27.01.2021. od 08:00 do 12:00 sati. Uslijed radova doci ... The post HITNO Najava radova na podrucju Splitsko-dalamtinske zupanije – OIV – 27.01.2021. appeared first on CARNET .

25.01.2021. 17:02
HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku
Postovani, Zbog problema s napajanjem elektricnom energijom u nasem cvoristu u Osijeku, veceras 25. sijecnja 2021. oko 22 sata ce se vrstiti radovi na provjeri sustava za napajanje eleltricnom energijom. ... The post HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku appeared first on CARNET .

25.01.2021. 11:15
Nabava usluge nadogradnje Edutorija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge nadogradnje Edutorija. Edutorij je informacijski sustav repozitorija digitalnih obrazovnih sadržaja koji se nalazi na adresi https://edutorij.e-skole.hr. Sustav Edutorij ... The post Nabava usluge nadogradnje Edutorija appeared first on CARNET .

25.01.2021. 02:02
HITNO Prekid opskrbe elektricnom energijom na CARNET cvoristu u Osijeku
Postovani korisnici, Dana 24.01.2021. u 23:50h dogodio se potpuni prekid isporuke elektricne energije na CARNET cvoristu u Osijeku na lokaciji Cara Hadrijana 10/B. Iz navedenog razloga trenutno je u prekidu ... The post HITNO Prekid opskrbe elektricnom energijom na CARNET cvoristu u Osijeku appeared first on CARNET .

21.01.2021. 13:25
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređenja/adaptacije 10 Regionalnih obrazovnih centara (ROC-ova) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Istraživanje tržišta – nabava uređenja/adaptacije Regionalnih obrazovnih centara appeared first on CARNET .

Likovnjaci

Uspjeh likovnjaka na natječaju „Tradicija i suvremenost“

Udruga hrvatskih učitelja likovne izobrazbe (UHULI) već 20 godina održava likovni natječaj "Tradicija i suvremenost", u Muzeju Mimara, uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja. I ove su godine na natječaju sudjelovali naši učenici, članovi Likovne skupine.

Tema ovogodišnjeg natječaja i izložbe su nacionalni parkovi i biološka raznolikost Republike Hrvatske.

Natječaju se odazvalo 80 osnovnih škola i 4 centra za djecu s posebnim potrebama. Pristiglo je 816 učeničkih radova, a 223 rada odabrana su za izložbu. Povjerenstvo za prosudbu odabralo je najbolje radove, dodijelilo 10 nagrada i 20 pohvala.

Među odabranim radovima za izložbu nalaze se i radovi naših likovnjaka: Olge Pelin – 6. c, Mie Mesić – 7. a, Tene Abramović – 6. b

Pohvaljena je učenica Maja Pahel (7. a) - za originalan likovni rad!

Četitamo učenicima na uspjehu i svim likovnjacima koji su sudjelovali na natječaju!

Ove godine izložbu je virtulna, otvorena je 1. 12. 2020, a može se razgledati na internetskim stranicama Muzeja Mimara i UHULI-a!

objavio: ANDREA MALOVIĆ   datum: 2. 12. 2020.

Jelovnik za veljacu 2021..pdf

« Siječanj 2021 »